• Titulinis
  • „Volumec ®“ - šarnyrinio gręžimo ir sriegimo sistemos

„Volumec ®" prioritetas yra kurti įrengimus ir sistemas su šarnyrinėmis rankomis, kurios galėtų pagerinti klientų produktyvumą. Net ir per 2009 m. ekonomikos nuosmukį „Volumec ® sparčiai augo ir investavo į naujų produktų kūrimą, įskaitant DRILLTRONIC, vienintelę šarnyrinio gręžimo / sriegimo sistemą su pagalbine valdymo sistema (VAPS), kuri visame pasaulyje sulaukia susidomėjimo.
Tuomet buvo pasiūlytas JOYTAP elektrinių sriegiklių asortimentas, kuris iškart pelnė klientų pritarimą dėl jo eksploatacinių savybių ir kiekvieno naudojamo komponento kokybės.
Siekiant patenkinti naujus reikalavimus gamybos ir saugos srityje, gaminama daugybė šarnyrinių rankų ir manipuliatorių, vadinamų EASYARM, „nulinės gravitacijos" sistemos, galinčios subalansuoti įvairių tipų įrankius, didinančius darbo jautrumą ir žymiai sumažinančius apkrovas operatoriui.
Naudojamų komponentų kokybė, pritaikytų sprendimų patikimumas leido „Volumec ®" kurti patogius vartotojui produktus, tinkamus naudoti įvairiose srityse, įskaitant robotiką, mechaniką, aeronautiką, automobilių pramonę ir kt..

Atgal